Hubb İnteriors

BODRUM TEKNE TEKSTİLİ

bodrum tekne tekstili üreticisi
              bodrum tekne tekstili üreticisi

 

 

Firmamız, Bodrum Tekne Tekstili konusunda son teknoloji, mukavemeti yüksek güneş ve deniz şartlarına göre üretilmiş tekne tekstili ürünleri modern bir çizgide teknenize özel üretmektedir. Size özel, stilinizi yansıtan bir tekneye sahip olmak için bizimle iletişime geçin. İstanbul’un neresinde olursanız olun numunelerimizle teknenizi ziyaret edebilir ve en uygun seçimleri yapabiliriz.

 

Tekne Tekstili Ürünlerimiz

Teknelerinizi tüm tekne model ve stiline uygun şık tasarımlar ile buluşturun.

 

Google’da Biz;

Tekne Nevresim Takımları

Tekne Tek Kişilik Nevresim Takımları

Tekne  Çift Kişilik Nevresim Takımları

Tekne  Havlusu

Tekne Bornozu

Tekne Peştemali

Tekne Yastıkları

 

Tekstil

Tekstil veya dokumacılık, hayvansal, bitkisel veya kimyasal lifli kullanım ürünleridir. Giyilebilen her şey ve bazı dekorasyon ürünlerini de içine alan üretim sektörüdür.

Dokumacılık; kullanılıcak malzemenin elde edilmesinden (pamuk, keten, jut, sisal vb tarladan, ipek, yün veya kıl ise hayvandan, sentetik ise üretimden) kullanıma hazır hale gelene kadar (kumaş, dikili mamul ya da ev tekstili) geçirdiği sürecin tamamına verilen addır.

Fransızca textile “dokuma, kumaş” sözcüğünden alıntıdır. Fransızca sözcük Latince textilis “dokuma” sözcüğünden alıntıdır. Bu sözcük Latince texere, text- “dokumak, örmek” fiilinden türetilmiştir[1] Aslında batı dillerinden gelen tekstil kelimesi, sadece “kumaş” demek iken, Türkçede bu terim çok daha geniş anlamlara kavuşmuştur.

Dokumacılık sektörü 2 ana başlığa ayrılmaktadır.

Daha Fazlası İçin Bakınız: Wikipedia

 

                                                                                                                         Bodrum, Muğla

Bodrum, Muğla’nın 13 ilçesinden birisidir. İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum’un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye’de değil, dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir. Nüfus açısından il genelinde Menteşe ve Fethiye’yi geçerek en büyük ilçe unvanına sahip olmuştur.

Bodrum’un antik çağdaki adı ‘Halikarnassos’tur. Türkçe ‘Halikarnas’ olarak okunmuştur. Aziz Petrus Kalesi (Castle of St. Peter) adı verilen kale ile birlikte şehrin Aziz Petrus’a adanmasıyla şehre ‘Petrium’ adı verilmiştir. Bu isim zaman içerisinde önce ‘petrum’ sonra ‘potrum’ ve en sonunda ‘Bodrum’ olarak söylenir olmuştur.

Bodrum Hakkında Daha Fazlası İçin Bakınız: Wikipedia

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.